Team Leader – Accounting Team with German

SPRING PROFESSIONAL

Kraków, małopolskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego klienta, światowego lidera w obszarze usług finansowych o amerykańskim kapitale i ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku, wraz z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko: Team Leader – Accounting Team with German!

Chcesz rozwinąć swoją karierę zawodową w międzynarodowym środowisku? Nie boisz się podejmować nowych wyzwań? Pragniesz zarządzać zespołem i dzielić się swoją wiedzą z innymi?

Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Główne zadania i wyzwania:

  • Zarządzanie podległym zespołem, nadzorowanie jego pracy oraz jej jakości,
  • Koordynacja pracy zespołu,
  • Zarządzania oczekiwaniami klientów – współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi, a także inwestorami finansowymi,
  • Monitorowanie pracy, zarządzanie wydajnością procesu oraz jego usprawnianie,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów oraz analiz oraz przeglądanie raportów przygotowanych przez zespół,
  • Monitorowanie pracy pod względem zgodności z wewnętrznymi standardami i procedurami firmy,
  • Wsparcie dla zarządzanego zespołu z zakresu działań księgowych, uzgadniania kont, procesowania transakcji księgowych, księgowanie i monitorowanie kosztów funduszy,
  • Przeprowadzanie potencjalnych działań interwencyjnych w wyniku zaistnienia pewnych rozbieżności,
  • Funkcja motywacyjna dla zespołu – udzielanie niezbędnego wsparcia.

Wymagania:

  • Niezbędne doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży usług finansowych - TL lub stanowisko typu Senior),
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) i angielskiego (B2),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane  ekonomiczne lub odpowiednie doświadczenie zawodowe,
  • Niezbędne doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży usług finansowych) (TL lub stanowisko typu Senior), a także w firmie o strukturach korporacyjnych (SSC)
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem i zdolności przywódcze.

Co może zaoferować Ci firma?

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju kariery zawodowej,
  • Możliwość uczestniczenia w interesującym projekcie,
  • Employee savings plan,
  • Prywatna opieka medyczna – pakiet VIP,
  • Kursy języków obcych,
  • Możliwość uczestniczenia w rozmaitych szkoleniach,
  • Sesje rozwojowe z mentorem.

Dołącz do nas, wysyłając swoja aplikację. Czekamy właśnie na Ciebie!