Team Lead z j.niemieckim/włoskim

Ework Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

W związku z tworzeniem nowego centrum kompetencyjnego przez naszego klienta, firmy z branży automatyki uznawanej za jedną z najbardziej innowacyjnych w Polsce, poszukujemy Kandydatów chcących rozpocząć lub kontynuować karierę zawodową na stanowisku Kierownik/Team Leader w obszarze łańcucha dostaw z językiem angielskim i niemieckim bądź włoskim.

Miejscowość: Kraków

Kluczowe zadania:

• Aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii pozyskiwania dostawców

• Zarządzanie regionalnymi kontraktami zgodnie z wewnętrznymi procedurami

• Optymalizacja procesów celem zwiększenia wydajności oraz osiągnięcia celów finansowych

• Udział w budowaniu zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie łańcuchem dostaw oraz koordynowanie prac zespołu

• Nadzorowanie prac zespołu i systematyczne raportowanie do Delivery Managera

• Bliska współpraca z innymi oddziałami firmy w Europie i na świecie

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie (wymagana gotowość do wyjazdów)

• Doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach typu Shared Service Center / BPO

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

• Doświadczenie w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw lub procesów związanych z obsługą procesu sprzedaży

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Znajomość języka niemieckiego bądź włoskiego na poziomie B2

• Zaawansowana znajomość MS Excel

• Znajomość SAP SCM będzie dodatkowym plusem

• Umiejętności analityczne, zorientowanie na proces

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy, ustalanie priorytetów

Oferujemy:

• Realną możliwość szybkiego rozwoju związaną z zatrudnieniem w nowo tworzonym Global Business Solutions Centre

• Pełne przeszkolenie z zakresu procesów i używanych narzędzi

• Budżet szkoleniowy w trakcie trwania zatrudnienia

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pakiet dodatkowych benefitów ( w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, karta Multisport)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.