Opis stanowiska pracy

  • realizacja zamówień klientów
  • wsparcie zespołu handlowego
  • utrzymywanie telefonicznych relacji z klientami
  • możliwość uczestniczenia w targach stomatologicznych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (gł. Word i Excel)
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • dokładność i skrupulatność
  • samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w atrakcyjnej branży stomatologicznej
  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w bardzo pozytywnej atmosferze

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Prezentacja firmy

Od 2009 roku firma SmartDent zaopatruje polskich stomatologów w n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa