Tczew - pracownik produkcji

Beetsma Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. Agencji 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze usług pracy. Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko: pracownik produkcji

Nasz Klient jest światowej klasy dostawcą usług w całym łańcuchu dostaw, poczynając od projektu produktu, poprzez opracowanie linii produkcyjnej, produkcję, aż po kompleksowe usługi dystrybucyjne i logistyczne. Firma realizuje zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej oraz elektroniki użytkowej. Na terenie parku przemysłowego firmy znajdują się dwa budynki produkcyjne o powierzchni 50 tys. m².

MIEJSCE PRACY: TCZEW (Oferujemy bezpłatny transport z Grudziądza, Pasłęka i Elbląga)

Stanowisko: Operator Maszyn Produkcyjnych

Opis stanowiska:

- montaż podzespołów elektronicznych

- kontrola jakościowa gotowych elementów

- przestrzeganie przepisów wewnętrznych

- praca zgodnie z instrukcją

Oferujemy:

- umowę o pracę od pierwszego dnia

- wynagrodzenie składające się z podstawy, dodatków za pracę nocną i nadgodziny oraz premie uznaniowe

- stabilne, długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie

- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, siłownia, szkolenia podnoszące kwalifikacje)

- opiekę administracyjną

- możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonego personelu

Oczekujemy:

- bardzo dobrej organizacji pracy

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- umiejętności pracy w zespole

- silna motywacja do pracy i chęć rozwoju

- podstawowa umiejętność obsługi komputera

- mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu min. podstawowym

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis