Tax Accountant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja świadcząca swoje usługi w ponad 60 krajach. Firma poszukuje doświadczonego specjalisty w obszarze CIT. Współpracując blisko z Managerem  i nowoutworzonym zespołem podatkowym, będziesz mieć duży wpływ na migrację procesów podatkowych z różnych krajów oraz ich ułożenie i kształt w strukturach firmy w Warszawie.

Tax AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kontrola i compliance obszaru podatku dochodowego od osób prawnych
  • Kalkulacja podatku CIT, zarówno bieżącego jak i odroczonego
  • Kontrola zapisów księgowych
  • Aktywny udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego
  • Weryfikacja rozliczeń podatkowych przy współpracy z międzynarodowym klientem
  • Zdobywanie wiedzy w zakresie CIT i jurysdykcji podatkowych krajów obszaru EU
  • Bieżący kontakt z partnerami biznesowymi i doradcami podatkowymi w różnych krajach
  • Rozwój w obszarze podatku VAT

Wymagania:

  • Ponad 2 letnie doświadczenie w kalkulacji CIT i podatku odroczonego dla różnych krajów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom minimum B2
  • Doświadczenie w finansach lub księgowości
  • Znajomość IFRS/US Gaap będzie atutem
  • Dobra organizacja czasu pracy i komunikatywność we współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju merytorycznego i awansu
  • Pracę w międzynarodowej firmie, w dynamicznym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.