Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Tapicer

Miejsce pracy: Sliedrecht

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. od 10 lat rekrutuje pracowników na rynku polskim do pracy u holenderskich i belgijskich pracodawców.

Do nowego, długotrwałego projektu, poszukujemy
TAPICERÓW

Opis stanowiska:
Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za obicia mebli przeznaczonych m.in. do poczekalni oraz dużych korporacji przez co mogą odbiegać kształtem od standardowych.

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia
- zdolności manualnych
- dobrej znajomości języka angielskiego
- motywacji do pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie 10 euro brutto / h
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- dojazd do pracy
- opiekę polskiego koordynatora
- pracę na dłuższy czas

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem w Rzeszowie przy ulicy Piłsudskiego

Covebo Work Office Sp. z o.o.