Tapicer z zakwaterowaniem w Oleśnicy - Cała Polska

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

TAPICER

Miejsce: OLEŚNICA

(Jest możliwość zakwaterowania więc zapraszamy chętnych z całej Polski)

Zakres zadań:
- produkcja mebli tapicerowanych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie min. 2 letnie na stanowisku tapicer
- mile widziane wykształcenie zawodowe: tapicer
- sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie II zmianowym (dodatkowo 2 soboty pracujące w miesiącu)
- możliwość zakwaterowania na terenie zakładu

Jest to oferta pracy tymczasowej.