HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

TAPICER - Niemcy

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko

                                         TAPICER
                                              Miejsce pracy: NIEMCY

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- system jednozmianowy
- stabilne i legalne zatrudnienie na umowę zlecenie
- ubezpieczenie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych, opiekę koordynatora projektu przez cały czas trwania kontraktu

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku tapicera – warunek konieczny
- wykształcenie w zawodzie Tapicer – mile widziane
- znajomość języka niemieckiego - mile widziana
- prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane
- gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech od zaraz
- sprawność manualna i fizyczna

Obowiązki:

- tapicerowanie oparć i siedzisk krzeseł biurowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.