Agencja Zatrudnienia KS Service

Tapicer - nie wymagamy doświadczenia

Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Lubiąż, Wołów

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należało składanie i klejenie elementów meblowych, tapicerowanie zestawów meblowych i dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, a także wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

Twoim atutem będzie kurs tapicerski, ale jeśli go nie posiadasz, nie martw się, my przeszkolimy Cię za darmo. W zamian oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki, chęci do nauki oraz gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej, 2200 zł brutto, oraz premii do 20% od stawki zasadniczej. Ponadto zapewniamy bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy również bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego czy świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.