Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta firmy z branży meblowej poszukujemy osób na stanowisko:

tapicer - montażysta

Nr ref.: 37549
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Swarzędz

Zakres obowiązków:
  • montaż elementów do produkcji krzeseł
  • obsługa narzędzi i urządzeń na wydziale montażu i klejarni
  • wykonanie operacji do montażu, dopasowanie i montowanie części lub podzespołów
  • kontrola jakości produktów
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • doświadczenie na stanowisku tapicera min. 2 lata
  • umiejętność wykonywania stelaży tapicerskich będzie dodatkowym atutem
  • dokładność pracy, sumienność i spostrzegawczość

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 17 zł brutto / h
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)