Agencja Zatrudnienia KS Service

Tapicer - bez doświadczenia

Miejsce pracy: Pogalewo Wielkie

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie składanie i klejenie elementów meblowych, tapicerowanie zestawów meblowych oraz wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku? Nie szkodzi! Jeśli posiadasz chęć do nauki, wykazujesz się dobrą organizacją czasu pracy, jesteś gotowy pracować w systemie dwuzmianowym, to nie zwlekaj - wyślij do nas swoje CV!

OFERUJEMY

Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej oraz premii. Gwarantujemy także bogaty pakiet socjalny, w skład którego wchodzi prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świąteczne karty zakupowe. Zapewniamy również bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy