Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Talent Searcher

Miejsce pracy: Poznań

Czujesz się dobrze w międzykulturowym środowisku? Orientujesz się w mediach społecznościowych? Twój angielski jest na poziomie C1?

Jeśli tak, odpowiedz na to ogłoszenie, bo aktualnie szukamy energicznych kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Talent Seeker.

Twoje zadania:
- bliska współpraca z Konsultantami i wsparcie przy realizacji projektów z obszaru HR
- kontakt z oddziałami firmy (telefoniczny oraz email)

Korzyści:
- Biznesowe środowisko
- Praca w języku angielskim
- Umowa o pracę
- Atrakcyjny pakiet benefitów
- Atrakcyjna lokalizacja biura
- Młody, dynamicznie rozwijający się zespół

- Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
- Mile widziane ukończone studia magisterskie lub doktorskie
- Doświadczenie w firmie rekrutacyjnej lub na stanowisku zajmującym się wyszukiwaniem/ docieraniem do informacji będzie atutem
- Umiejętność korzystania z mediów społecznościowych w tym z portali rekrutacyjnych takich jak Linkedin, Xing
- Gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (uwarunkowane od projektu)
- Analityczne umiejętności i "bystrość umysłu"
- Wysoka kultura osobista i świadomość biznesowa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.