TAKT 24 - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

TAKT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa sklepu internetowego, platformy ALLEGRO i in.
  • Zarządzanie portfolio produktów sprzedawanych w sklepie internetowym
  • Przygotowywanie, wystawianie, wznawianie oferty produktowej
  • Obsługę zamówień, rozwiązywanie pojawiających się problemów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Wystawianie faktur/rachunków
  • Przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania

  • Znajomość systemów do obsługi sklepów internetowych i łatwość posługiwania się nimi
  • Znajomość mechanizmu działania sklepów internetowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Zaangażowanie

Dużym atutem kandydatów ubiegających się o w/w stanowisko będą:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie i/lub doświadczenie informatyczne
  • Znajomość programu Subiekt.
  • Znajomość branży muzycznej

Prezentacja firmy

TAKT24 Kraków <br/>ul. Pawlikowskiego 10/1 <br/>31-127 Kraków <br/>tel. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce