Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy dodatkowej? Lubisz robić zakupy i chcesz przyczynić się do poprawy jakości obsługi klienta w Polsce? Uważasz, że Twoje zdanie jest ważne i chciałbyś się nim podzielić?

Zgłoś się do firmy Daymaker i zostań Tajemniczym Klientem. Jako anonimowy Audytor będziesz odwiedzać sklepy i sprawdzać jakość obsługi klienta.

Nasze wymagania:

  • dokładność
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność i sumienne podejście do przyjętych zleceń
  • dostęp do komputera i Internetu
  • telefon komórkowy z aparatem lub aparat fotograficzny
  • pełnoletniość

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania zaoferujemy:

  • udział w ciekawych badaniach i możliwość poznania standardów obsługi klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o dzieło

Firma Daymaker oferuje pracę dodatkową. Po wykonaniu obserwacji wprowadzasz wyniki do naszego systemu. Wynagrodzenie wypłacane do końca następnego miesiąca po realizacji badania.

Kolejnym krokiem jest wykonanie wizyty testowej która pozwala sprawdzać Państwa predyspozycje do wykonywania badań Tajemniczego Klienta. Po pozytywnej weryfikacji Państwa wizyty testowej będą Państwo otrzymywać płatne zlecenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Pozdrawiamy,

Zespół Daymaker

Prezentacja firmy

Daymaker jest profesjonalnym partnerem w kwestii obserwacji i oce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie