Opis stanowiska pracy

Lubisz robić zakupy i chcesz przyczynić się do poprawy jakości obsługi klienta w Polsce? Zgłoś się do firmy Daymaker i zostań Tajemniczym Klientem. Jako anonimowy audytor będziesz odwiedzać sklepy i sprawdzać jakość obsługi klienta.

Nasze wymagania:

  • dokładność
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność i sumienne podejście do przyjętych zleceń
  • dostęp do komputera i Internetu
  • telefon komórkowy z aparatem lub aparat fotograficzny
  • pełnoletniość

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania zaoferujemy:

  • udział w ciekawych badaniach i możliwość poznania standardów obsługi klienta znanych marek
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o dzieło

Firma Daymaker oferuje pracę dodatkową. Po wykonaniu audytu wprowadzasz wyniki do naszego systemu. Wynagrodzenie wypłacane jest po zakończeniu danego projektu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

Daymaker jest profesjonalnym partnerem w kwestii obserwacji i oce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości