Tajemniczy klient Katowice i okolice

ITC Grupa - Polski HR

Katowice, śląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Agencja Pracy Tymczasowej ITC GRUPA w związku z realizacją projektów Mystery Shopping poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: TAJEMNICZY KLIENT w Katowicach i w okolicach ( do 120 km)

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie badania w punktach handlowych w wybranych miastach i w ich okolicach (do 120 km) (czas trwania jednego badania ok. 5-6 ) na każdego Tajemniczego Klienta przypada od 5 do 7 lokalizacji,
  • przygotowywanie ankiet oceniających i bezpośrednie zaprezentowanie wyników obserwacji

Wymagania:

  • wiek: min 25 lat,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • dyspozycyjność od 5 do 7 dni w tygodniu,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • brak lęku przed wystąpieniami publicznymi,
  • zmysł obserwatora,
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • prawo jazdy kat. B, samochód,
  • telefon komórkowy,
  • dostęp do komputera z Internetem oraz drukarki,

Oferujemy:

  • przejrzyste i stabilne warunki współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • szkolenie umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji
  • zwrot kosztów dojazdu

Uprzejnie prosimy o wysyłanie CV z aktualnym zdjęciem + list motywacyjny. Dokumenty prosimy wysyłać w formacie PDF