Tajemniczy Klient / Ankieter - cała Polska

Exploreo Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Exploreo Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat wspieramy naszych Klientów w sprzedaży i ekspozycji produktów, docieramy do najdalszych zakątków kraju prezentując i wdrażając najlepsze standardy współczesnego merchandisingu a także oferując usługę badań marketingowych.

Aktualne na terenie całego kraju poszukujemy osoby chcące podjąć dodatkowe zatrudnienie jako ankieter / audytor.

Zadania na stanowisku:

- Przeprowadzanie rekrutacji respondentów zgodnie z profilem

- Prowadzenie wywiadów z respondentami (telefonicznie lub osobiście)

- Przekazanie raportów po badaniu

Oferujemy:

- Pakiet szkoleń w ramach poszczególnych projektów

- Przejrzyste warunki współpracy

- Długofalową współpracę w ramach wszystkich usług realizowanych przez firmę

Wymagania

Wymagania na stanowisku:

- Wykształcenie min. średnie

- Umiejętność uważnej obserwacji

- Dobra pamięć i łatwość formułowania myśli

- Stały dostęp do Internetu

- Posiadanie smartfona z Androidem (wersja systemu co najmniej 2.2)

Prezentacja firmy

Exploreo Sp. zo.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media