Szwajcarska rodzina zaprosi Au pair/ Wattwil /grudzień 2016

Prowork.PL

Wattwil, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rodzina szwajcarska z 3 dzieci w wieku 4, 6 i 9 lat poszukuje au pair / opiekunki do dzieci od grudnia 2016 na 12 miesięcy. Obowiązki opiekunki - samodzielna opieka nad dziecmi 30 godzin tyg., w tym przygotowywanie posiłków, pomoc w nauce, zabawa oraz drobne prace domowe. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Wattwil. W domu posługują się j. angielskim i niemieckim. W pobliżu szkoła językowa. Rodzina opłaca przelot do Szwajcarii i kurs językowy.

Praca Au Pair Szwajcaria to roczne pobyty językowe u rodzin szwajcarskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane:

• 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi
• Kieszonkowe 700 CHF (franki szwajcarskie)/ miesięcznie
• Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie
• Bezpłatnie nauka w szkole językowej w Szwajcarii – kurs językowy 120 godzin rocznie
• Bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii
• Bezpłatny bilet miesięczny na komunikację publiczną
• Ubezpieczenie medyczne dla Au Pair
• płatny urlop - 4 tygodnie rocznie
• Opieka partnerskiego biura w Szwajcarii i regularne spotkania dla Au Pair z całego świata

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Pobyt AU Pair w Szwajcarii to niezwykła szansa na poznanie tego kraju i nauki języków obcych!

Wymagania

• Dobra znajomość j.angielskiego, j.francuskiego lub niemieckiego
• wiek Au pair Szwajcaria 18-29 lat
• dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi
• chęć do nauki i doskonalenia j. niemieckiego/francuskiego
• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Osoba wyjeżdżająca musi być niezamężna, niepaląca i bezdzietna.

W Szwajcarii większość rodzin posługuje sie w domu kilkoma językami: niemieckim/angielskim/francuskim. W zależności od kantonu oficjalnym językiem będzie najczęściej niemiecki (w tym rejon Zurichu)
lub j. francuski (rejon Genewy). Większość ofert dla Au Pair w Szwajcarii posiadamy w rejonie Zurichu. Mile widziane kandydatki z doświadczeniem Au Pair w USA, Niemczych czy Anglii.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne