Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Szwaczka

Miejsce pracy: Żary

Zadania na stanowisku:
• przygotowywanie materiałów
• montaż i szycie poszczególnych elementów, cięcie
• obsługa maszyn szyjących

Oczekujemy:
• zmotywowanych Kandydatów, którzy w sumienny i rzetelny sposób będą realizować powierzone zadania - mile widziane doświadczenie
• wykształcenie min. podstawowe
• umiejętność pracy w grupie
• gotowości do pracy II zmianowej – 06:00-14:00/14:00-22:00

Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość skorzystania z gwarantowanego funduszu świadczeń socjalnych
• opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• miejsce pracy: Żary

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.