OTTO Work Force

Szwaczka

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Leszno

Obecnie dla naszego Klienta w Lesznie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Szwaczka

Nr. Ref. MN/Szw/04/2014/IP

Opis stanowiska:

- proste prace polegające na wytwarzaniu ręcznym i maszynowym produktów tekstylnych (poduszki, materacy, pokrycia, koce);

- praca manualna;

- praca zespołowa.

Wymagania:

- zdolności manualne;

- mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej;

- zaangażowanie, chęć do pracy;

- gotowość do pracy 3-zmianowej;

- umiejętność pracy w zespole;

- szybkie tempo pracy.

Oferujemy:

- pracę na pełny etat;

- umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na etat do Klienta);

- wynagrodzenie: 1680zł brutto + premie;

- transport z okolicznych miejscowości do zakładu pracy;

- stabilne zatrudnienie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.