Opis stanowiska pracy

Zatrudnię szwaczki (również zza wschodniej granicy)

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szycie według wyznaczonych wzorców i standardów.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku szwaczki/krawcowej.
Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych:
- overlock
- stębnówka
- renderka.
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Pracę w rozwijającej się firmie.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce Pracy:

Kraszew

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma Lucy - powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalnoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji