Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 30/08/2016.

Szwaczka

Goleniów k Szczecin, zachodniopomorskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• obsługa maszyn i urządzeń szwalniczych
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• współpraca i przepływ informacji z innymi grupami

Oferujemy:
• zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę zlecenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość podjęcia stałej współpracy bezpośrednio z pracodawcą
• atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

• minimum półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
• zdolności manualno - techniczne

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Produkcja