Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

szwaczka/szwacz

Nr ref.: 23891
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:
  • szycie operacji na akord
  • współpraca z zespołem
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna umiejętność szycia na maszynie
  • zdolności manualne
  • motywacja do pracy

Oferta:
  • umowę o prace tymczasową
  • doświadczenie w pracy w nowoczesnej firmie szwalniczej
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)