Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0823

Obowiązki:

zapoznanie z dokumentacją technologiczną i praca zgodnie z nią
ręczne wykonywanie czynności (fastrygowanie, obrzucanie, podszywanie,
przyszywanie zdobień, mocowanie zapięć, cięcie, wciąganie i zszywanie gumy
itp.)
wykonywanie innych czynności według podziału pracy w zespole
(wykonywanie szwów, kieszeni, wszywanie, naszywanie, przyszywanie,
odszywanie, lamowanie, stębnowanie, obszywanie, wykonywanie dziurek,
haftowanie, pikowanie itp.)
kontrolowanie własnej pracy
obsługa i konserwacja maszyn (zakładanie odpowiednich elementów itp.)
dokonywanie zapisów w dokumentacji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • czytanie rysunku technicznego
  • obsługa mazyn szwalniczych typ stębnówka, owerlok
  • kurs w zawodzie szwaczki

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, odzieżowe

Zawód:

  • Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania pożądane:

  • zasadnicze zawodowe, odzieżowe

Miejsce pracy: Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: CANTO DARIUSZ PRUSAKOWSKI ul. Kościuszki 27 85-079 Bydgoszcz lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: aprusakowska@canto.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: CANTO DARIUSZ PRUSAKOWSKI, ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz

Wynagrodzenie brutto: od 2 469,6 PLN

Osoba do kontaktu: Robert Głowacki

Email: aprusakowska@canto.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy