#

szwacz / szwaczka Jelenia Góra

Randstad Polska Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta mającego siedzibę na terenie Jeleniej Góry poszukujemy kandydata na stanowisko

szwacz / szwaczka Jelenia Góra

Nr ref.: 30013
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

 - szycie odzieży na maszynie krawieckiej

 

Oczekiwania:

 - motywaca i pracowitość

- doświadczenie w szyciu na maszynie

 

Oferta:

 - praca trzyzmianowa na terenie Jeleniej Góry

- umowa na czas określony

- możliwość przejścia pod zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta.

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail
Zapisz mnie

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi