Szukasz pracy?

Rhino

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firm H.U. zatrudni osoby poszukujące pracy w handlu.

Praca polega na sumiennym i odpowiedzialnym promowaniu jak i sprzedaży platformy NC+.

Jest ot praca w terenie jako przedstawiciel handlowy NC+ (konsultant).

Szczegółowych informacji na temat stanowiska uzyskają Państwo na rozmowie indywidualnej.

Wymagania

- pozytywne nastawienie do świata
- kreatywność
- zdolności interpersonalne
- komunikatywność
- chęć rozwoju (nawet na stanowiska kierownicze)
- mile widziani mężczyźni z prawem jazdy kat. B (nie jest to wymóg konieczny)

Prezentacja firmy

Sukces Europejskiego Koncernu Multimedialnego powstałego w 1970 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting