Szukasz pracy? Daj nam o sobie znać! Warto!

Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy dla ludzi ambitnych?

Nie boisz się wyzwań, a kontakt z klientem nie sprawia Ci trudności?

Rewelacyjnie bo My szukamy właśnie takich pracowników!

Poszukujemy osób w każdym wieku!

Nie masz doświadczenia? To Nic! My nauczymy Cię skutecznie sprzedawać.

Praca na stanowisku Telefonicznego Konsultanta Sieci Plus!

Jesteś studentem dziennym? Nie ma problemu! Dostosujemy grafik do Twoich zajęć.

Jesteś osobą starszą? Świetnie! Może czas na zmiany?

Praca w świetnej atmosferze w komfortowych warunkach, świetnie wyposażonym i nowoczesnym wnętrzu!

Gwarantujemy stawkę godzinową + premie sprzedażowe.

Prezentacja firmy

OPAL Maksimum Holding jest jedną z największych śląskich firm działający... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
START- 3 mc
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Multosport Benefit, Ubezpieczenia zdrowotne, Nagrody rzeczowe, telefony, Wyjazdy, itp.
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta