Szukasz pracy biurowej?Pracy w finansach i bankowości?Zgłoś się do nas

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Szukasz pracy biurowej
Pracy w finansach i bankowości
Nie masz doświadczenia
Jeśli jesteś osobą kreatywną, nastawioną na realizację celów i współpracę w zespole, ambitną i lubiącą kontakty z ludźmi
Pomożemy Ci zrealizować cele zawodowe.

Dla Naszego Klienta z terenu Świebodzic poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta

Obowiązki
sprzedaż produktów bankowych
- budowanie i podtrzymywanie długotrwałego kontaktu z klientem

Wymagania

Wymagania
- minimum wykształcenie średnie ( mile widziane wyższe),
- prawo jazdy kat. B ( mile widziany własny samochód),
- dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność, miła aparycja, kultura osobista

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse