Szukamy świeżej krwi do naszego zespołu!

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli właśnie rozpoczynasz karierę zawodową lub chcesz zmienić obecną pracę, nasza firma to najlepsze miejsce na polepszenie Twojej sytuacji.

Nauczymy Cię wszystkiego! Doświadczenie nie jest wymagane! Liczy się osobowość :)!

Przekażemy Ci wszystko czego nauczyliśmy się w czasie współpracy z najlepszymi firmami marketingowymi i sprzedażowymi na rynku. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Doskonalimy oraz na bieżąco poszerzamy zakres świadczonych usług, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów, które zapewniają nam dotarcie do ogromnej rzeszy odbiorców.

Dzięki naszej determinacji osiągnęliśmy sukces, którym chcemy się z Wami podzielić.

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki współpracy i motywujące wynagrodzenie
- Przyjazne środowisko pracy z młodą, wyszkoloną kadrą,
- Kooperację z profesjonalistami w swoich dziedzinach,
- Narzędzia niezbędne do osiągania wyznaczonych celów,
- Szkolenia bezpłatne i nie tylko.

Oczekujemy od Ciebie:
-dostępności czasowej,
-uczciwości,
-chęci do pracy i rozwijania się,
-komunikatywności i pozytywnego nastawienia,
-kreatywności.

Zadania obejmują obsługę klienta, prowadzenie działań marketingowych-prezentacje, prowadzenie raportów i zestawień..

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej aplikacji! Skontaktujemy się!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta