Opis stanowiska pracy

Masz skończoną szkołe medyczną jako pielęgniarka lub położna i rozmawiasz na poziomie A2/B1 po niemiecku ?

Oferujemy ci najlepszą pracę - w całych Niemczech.

Nasz service:
 Szukamy tobie najlepszą klinikę
 Oferujemy kurs niemieckiego
 Pomagamy przy nostryfikaci
 Oferujemy Pracą typu "Zeitarbeit" w Hamburgu i Miastach na wschodzie

Jak jesteś zainteresowana wyszli nam swoje CV i my poszukamy najlepszą ofertę.

Prezentacja firmy

Firma Ipp-Health Medizinisches Personalmanagement pomaga zdobyć stałe za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Top management, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne