Szukamy nietuzinkowych osób do pracy w naszym zespole!

RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o.

Warszawa, 02-679, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

KARIERA Jesteś na początku swojej drogi zawodowej? Masz wrażenie, że to, czego uczą na studiach/w szkole to czysta, często nieaktualna teoria? Czujesz, że każda godzina Twojego życia jest dla Ciebie mega ważna? Czy chciałbyś świadomie kierować swoją karierą i uczyć się PRAWDZIWEGO ŻYCIA od pełnego energii zespołu?

MONOTONIA Czy lubisz wyzwania i nowe zadania? Czy traktujesz każdego rozmówcę indywidualnie? Czy nie boisz się pracy w szybko rozwijającej się firmie, w której każdy dzień jest inny a wszyscy tryskają optymizmem i nowymi pomysłami?

ODPOWIEDZIALNOŚĆ Czy, gdy wchodzisz to pracy, myślisz: to ich firma, czy raczej: to moja firma? Czy utożsamiasz się z miejscem, w którym spędzasz 8 godzin dziennie? Czy kierujesz się dewizą: Jak robię cokolwiek, tak robię wszystko? Czy potrafisz być odpowiedzialny za to, co robisz?

SPRZEDAŻ Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że każda rozmowa z Klientem to aktywna sprzedaż: firmy, usługi, produktu, czy nawet samego siebie? Czy nie boisz się kontaktu telefonicznego z rozmówcą? Czy wierzysz, że powracający Klient jest tak samo ważny jak nowy Klient? Czy trudny klient jest dla Ciebie powodem do stresu, czy też nowym wyzwaniem? Czy łatwo odpuszczasz, czy należysz to tych, którzy jak nie drzwiami, to wejdą kominem?

AKTYWNE SŁUCHANIE Czy chcesz pogłębiać swoją wiedzę zawodową i jedno co wiesz to fakt, że jeszcze dużo przed Tobą? Czy lubisz prowadzić dyskusje i wymieniać się swoimi poglądami z innymi? Najpierw pomyślisz, potem działasz?
Dotarłeś do tego momentu. Super! Zatem możemy zakładać, że właśnie Ciebie szukamy! Możesz śmiało kontynuować!

Wymagania

KIM JESTEŚMY
Przede wszystkim zgranym zespołem, który od ponad 15 lat z pasją rozwija portal oferujący usługi e-commerce (domeny, hosting, strony, ssl itp.). Zespołem, który wie, jak ważne jest zdobywanie oraz odpowiednie traktowanie każdego Klienta. Zespołem, dla którego praca to przede wszystkim pasja a ciągle zmieniający się rynek jest wyzwaniem a nie kulą u nogi.

CZEGO OCZEKUJEMY
Szukamy osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu, które przychodzą z rana do biura uśmiechnięte i uśmiechnięte z niego wychodzą, wierząc, że właśnie wykonały kawał dobrej roboty.

JAK PŁACIMY
W zależności od tego, co nam zaprezentujesz, jakie masz doświadczenie i jak wypadniesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że to my najpierw musimy nauczyć, by potem wymagać i oczekiwać. Dla osób studiujących proponujemy początkowo staż, by sprawdzić, czy ‘jedziemy w tym samym pociągu’. Jeśli nie boisz się zacząć pracy w firmie, która jest po prostu inna, niż tysiące obecnych na rynku, to właśnie Ciebie szukamy!

PO TYM, JAK SIĘ DO NASZ ZGŁOSISZ
Czekaj na kontakt z naszej strony. Jeżeli nie zadzwonimy, wiesz co robić  Jeśli ci zależy, próbuj. Nie pożałujesz!

DO DZIEŁA!
Jeżeli jednak jesteś zamknięty sobie, wychodzisz z pracy o równej 16, masz podejście do zawodu rodem z poprzedniej epoki, przykro nam, ale nie jesteś tą osobą, której szukamy. Nie aplikuj do nas, ponieważ nie chcielibyśmy marnować Twojego czasu, jak również cenimy swój!

Prezentacja firmy

RejestracjaDomen.pl to polska firma rodzinna działająca na rynku e-comme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce