Szukamy niań do pracy na pełen etat na terenie Mogilan i Więcławic Starych

Nanny Bell Kraków

31-047 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nanny Bell Kraków poszukuje energicznych osób do pracy w charakterze niani.

Jeśli jesteś nianią z doświadczeniem w opiece nad małymi dziećmi,z poczuciem humoru i radością życia napisz o sobie kilka słów.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie
  • pakiet szkoleniowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty do 20zł/h netto.
  • Wynagrodzenie za dojazd.
  • pracę w bardzo przyjaznych dzieciom i nianiom warunkach.

Jeśli spełniasz nasze kryteria : znajdziemy Ci fajną rodzinę.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • Fantazji w wymyślaniu zabaw,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Aktualnej książeczki do badań sanitarno - epidemiologicznych.
  • Znajomość zajęć ruchowych i artstycznych dla dzieci,
  • Zamiłowanie do piękna i poczucie estetyki,
  • Wiek 25 - 35 lat.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Niań, która współpracuje wyłącznie z kreatywnymi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne