Szukamy do teamu FIZJOTERAPEUTY | FIZJOTERAPEUTKI

BlueBall

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy do teamu

FIZJOTERAPEUTY | FIZJOTERAPEUTKI

Miejsce pracy:

KATOWICE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Witaj kandydacie!

Mamy dla Ciebie ciekawą i bardzo perspektywiczną ofertę pracy.

Chcemy byś dołączył do naszego teamu i rozwijał z nami projekt, który od kilku lat rośnie w siłę a wraz z nim nasze kwalifikacje i doświadczenie.

Z naszej strony oferujemy:

• możliwość rozwoju i profesjonalizacji

• poszerzanie wiedzy i specjalistycznego doświadczenia

• pracę/współpracę z młodym, szybko rozwijającym się zespole

• miłą i koleżeńską atmosferę

• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od czasu i wyników pracy

• codzienną dawkę uśmiechu

Wymagania

Oczywiście mamy kilka wymagań:

• ukończone studia II stopnia z fizjoterapii

• znajomość metod terapii manualnej

• umiejętność pracy z pacjentami ortopedycznymi ( po urazach sportowych, operacjach itp. )

• umiejętność pracy z dziećmi z wadami postawy

• umiejętność prowadzenia treningu indywidualnego

• punktualność i dyspozycyjność

• bardzo wysoka kultura osobista

• dbałość o wizerunek firmy

Prosimy przesyłać CV zgodnie z wymogami serwisu do 30.04.2016r. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014.1182)”.

Pozdrawiamy,

BlueBall

Prezentacja firmy

Centrum Profesjonalnej Fizjoterapii, Osteopatii i Treningu BlueBa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zależne od kwalifikacji i zaangażowania w rozwój naszej firmy.
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia