Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2017.

Szukamy 3 osób - Biuro w Gdyni.

81-389 Gdynia, pomorskie

esgroup

Opis stanowiska pracy

Przyjmiemy od zaraz 3 osoby komunikatywne w bezpośrednim kontakcie z klientem. Jako firma marketingowa współpracująca z różnymi klientami , cenimy sobie otwartość na ludzi.

Nie posiadasz doświadczenia i myślisz, ze nie masz szans na stabilną pracę? Nic bardziej mylnego! U nas odnajdą się przede wszystkim ludzie z osobowością – to jest dla nas priorytet.

Z chęcią uczymy nowe osoby wszystkiego, co pomoże im w efektywnym działaniu. Zapewniamy opiekę eksperta, który pomoże Ci opanować sztukę marketingu, czy autoprezentacji. Oferujemy pakiet szkoleń, a najlepszym - dajemy możliwość zagranicznych wyjazdów.

Czego wymagamy?

- wykształcenia min. średniego - mile widziani studenci zaoczni,
- komunikatywności,
- kreatywności i otwartości na ludzi,
- sumienności w realizowaniu wytyczonych zadań,
- dostępności czasowej,
- gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz.

Czego dotyczy stanowisko?

- wspieranie kampanii i wdrażanie strategii marketingowej,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- wzajemna pomoc - my uczymy Ciebie, Ty pomagasz w uczeniu innych,
- współpraca z klientem indywidualnym/zewnętrznym,
- osiąganie powierzonych celów,
- działanie w obszarze obsługi Klienta i sprzedaży.

Co zagwarantujemy na start?

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki/bonusy/gadżety/wyjazdy,
- pakiet profesjonalnych szkoleń,
- przejrzystą ścieżkę rozwoju,
- współpracę w młodym, dynamicznym zespole,
- niesamowicie przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej pomocy.

Powodzenia!

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w marketingu... bezpośrednim (below the line). Działamy w ramach międzynarodowej organizacji Appco Group, które zapewnia nam wsparcie w takich obszarach jak administracja, finanse, obsługa klienta, szkolenia oraz umiejętności biznesowe.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 3.600,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations