Opis stanowiska pracy

Szukam kucharza

- produkcja potraw cateringu dietetycznego

- organizowanie pracy swojej i pomocnika kucharza

- dzień próbny

Praca około 8-9godzin od 8:00-9:00 rano.

Szukam osób ambitnych, wytrwałych i kulturalnych.

Praca 5 dni w tygodniu, niedziela przeważnie pracująca za to jeden dzień w tygodniu wolny. Wysokie standardy i kultura pracy. W zespole gotującym jest obecnie 7 osób.

Prezentacja firmy

Jesteśmy cateringiem dietetycznym, produkujemy zestaw 5 zbilansowanych p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia