SZTYGAR ODDZIAŁOWY POD ZIEMIĄ W ODDZIALE ROBÓT PRZYGOTOWAWCZYCH

Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA Sp. z o.o.

43-502 Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

• organizowanie i kierowanie pracami, zgodnie z obowiązującymi przepisami górniczymi,

• prowadzenie odpowiedniej dokumentacji w w/w zakresie.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,

• Wcześniejsze uprawnienia emerytalne,

• Stabilne zatrudnienie,

• Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

• Dodatki funkcyjne

• Dodatki za pracę w systemie 24/7

• Ekwiwalent za węgiel

• Barbórkę

• Wczasy po gruszą

• Bony żywieniowe

• Bony świąteczne

• Paczki mikołajkowe dla dzieci

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie górnicze,
• stwierdzenie kwalifikacji osoby dozoru ruchu specjalności górniczej,
• minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku osoby dozoru ruchu w oddziale robót przygotowawczych,
• umiejętność zorganizowania pracy i kierowania zespołem.

Prezentacja firmy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Premie, Barbórka, Ekwiwalent za węgiel
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy