Szpital w Kwidzynie zatrudni Specjalistę Pediatrii lub lekarza w trakcie specjalizacji

Kompendium24

Kwidzyn, pomorskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
ZDROWIE Sp. z o. o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Specjalizacja: Pediatria

Szpital Zdrowie Sp. z o.o. w Kwidzynie, ul. Hallera 31, należący do grupy EMC Instytut Medyczny S.A., zatrudni: Specjalistę Pediatrii lub lekarza w trakcie specjalizacji z pediatrii do pracy w Oddziale Pediatrycznym wraz z dyżurami w Oddziale Pediatrycznym oraz Noworodków i Wcześniaków lub tylko do pełnienia dyżurów medycznych w w/w Oddziałach.

Oferujemy:
• współpracę w ramach umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej - kontrakt lub zlecenie
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia do negocjacji
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
• pracę w zgranym i profesjonalnym zespole (4 osobowym)

Główne zadania:
* praca w oddziale szpitalnym
* praca w godzinach 7:25-15:00 oraz/lub 15:00-7:25
* prowadzenie dokumentacji medycznej
Wymagania:
* specjalista pediatrii lub w trakcie specjalizacji
* aktualne prawo wykonywania zawodu
* znajomość obsługi komputera
* znajomość Pakietu MS Office
Umiejętności:
- komunikacja
- planowanie i organizacja pracy
- pracy w zespole
- odpowiedzialność i samodzielność
- staranność
Pożądane kursy specjalistyczne w zakresie:
- EPLS (European Pediatric Life Support)
- NLS (Newborn Life Support Course)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.