Szpital Powiatowy w Chmielniku zatrudni specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych

Kompendium24

Chmielnik, świętokrzyskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Szpital Powiatowy w Chmielniku

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Alergologia

Szpital Powiatowy w Chmielniku zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów, bądź lekarzy chcących się specjalizować w zakresie chorób wewnętrznych. Atrakcyjne warunki pracy i płacy. Przewidziana premia dla lekarzy rezydentów zależna od stażu pracy. Możliwość odbywania wybranej specjalizacji szczegółowej w trybie płatnego urlopu szkoleniowego udzielanego przez pracodawcę. Mile widziane osoby zainteresowane specjalizacją w zakresie alergologii.
Dane:

Liczba łóżek w Oddziale: 30 łóżek
Liczba lekarzy w Oddziale: 4 lekarzy etatowych + lekarze zatrudnieni do pełnienia dyżurów medycznych

Rodzaj umowy: umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna
Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Wynagrodzenie: do ustalenia
Wymagania:
- lekarz z pełną specjalizacją lub w trakcie specjalizacji lub chętny do otwarcia specjalizacji z chorób wewnętrznych ( możliwość otwarcia specjalizacji w oddziale)
Zakres obowiązków:
- praca w Oddziale Chorób Wewnętrznych + dyżury
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.