SZOPER – obsługa zakupów internetowych (wymagany własny samochód)

SZOPI.PL

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

SZOPI PL jest firmą wdrażającą na polskim rynku innowacyjny serwis dający Klientom możliwość zlecania dostawy zakupów spożywczych z różnych sklepów przez internet.

W związku z dynamicznym rozwojem SZOPI PL poszukujemy aktywnych osób do obsługi Klientów.

Twoje zadanie:

  • Robienie zakupów oraz szybkie dostarczenie ich do Klienta

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji, komunikatywność
  • Własny samochód/ewentualnie skuter
  • Prawo jazdy kat B
  • Smartfon ze stałym dostępem do internetu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie 12 PLN/ godzinę + 1 PLN kilometrówki (netto)
  • Pracę dwuzmianową 09:00-15:00 oraz 15:00-21:00
  • Możliwość szybkiego rozwoju i awansu dla najaktywniejszych
  • Możliwość pracy w innowacyjnej firmie na rynku polskim
  • Pracę w dynamicznym zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

SZOPI.PL jest firmą wdrażającą na polskim rynku innowacyjny serwis dając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Inne