HRK S.A.

Dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej działającej na rynku od ponad 20 lat mającej stabilną pozycję w branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

SzlifierzMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • obsługa szlifierek manualnych do płaszczyzn, szlifierek do wałków oraz otworów,
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • dobór ściernic i parametrów szlifowania;
  • tryb pracy: praca dwuzmianowa

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na szlifierkach do płaszczyzn, szlifierkach do wałków lub szlifierkach do otworów;
  • wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym;
  • znajomość przyrządów pomiarowych;
  • zdolności manualne;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • praca w stabilnej organizacji;
  • system premiowy;
  • umowa na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.