Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

SZLIFIERZ

Miejsce pracy: Płońsk

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

OPIS STANOWISKA:

-Obsługa szlifierki manualnej lub CNC do płaszczyzn

-Dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki

-Dbanie o porządek w miejscu pracy

WYMAGANIA:

-Minimum wykształcenie zawodowe o profilu technicznym

-Mile widziana znajomość rysunku technicznego

-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy na

frezarkach przy obróbce skrawaniem

-Mile widziana znajomość przyrządów pomiarowych

-Chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń

OFERUJEMY:

-Umowę o pracę

-Wynagrodzenie w oparciu o stałą pensję + system motywacyjny

-Pracę w renomowanej firmie z branży produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku.

-DARMOWY dojazd z Płońska i Nowego Dworu Mazowieckiego do miejsca pracy lub

zwrot kosztów dojazdu

-Miejsce pracy: Palmiry

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.