Opis stanowiska pracy

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej.

Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko : Szlifierz w Holandii

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • zaangażowania i motywacji do pracy,
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO W STOPNIU UMOŻLIWIAJĄCYM KOMUNIKACJĘ Z MAJSTREM I WSPÓŁPRACOWNIKAMI
  • dyspozycyjności oraz gotowości do podjęcia pracy za granicą,
  • własny środek transportu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w ramach zatrudnienia,
  • zwrot kosztów dojazdu z kwatery do miejsca pracy,
  • stałą pracę na lata (nie lato) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo.

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez P.H.U. GLADPOL, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."

Prezentacja firmy

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne