Agencja Zatrudnienia KS Service

SZLIFIERZ

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis firmy

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją konstrukcji stalowych dla przemyslu dźwigowego i kolejowego, poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

• praca w oparciu o rysunek techniczny
• weryfikacja gatunków materiałów przeznaczonych do cięcia
• opisywanie i rozkładanie detali w ilościach zgodnych z rozkrojem
• wypełnianie dokumentacji

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane uprawnienia na suwnice
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży metalurgicznej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyuczanie do wykonywanej pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • wynagrodzenie podstawowe: 12 zł/h
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.