Agencja Zatrudnienia KS Service

Szlifierz

Miejsce pracy: Goleniów

OBOWIĄZKI

  • szlifowanie, obróbka i kształtowanie drewna
  • prace związane z polerowaniem
  • profilowanie frontów do najwyższej jakości mebli
  • weryfikowanie jakości wyprodukowanych części

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w godzinach 8:00 - 16:00
  • doświadczenie w przemyśle drzewnym będzie dodatkowym atutem
  • zdolności manualne
  • poczucie estetyki
  • pracowitość oraz sumienność

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości do 13 zł brutto
  • system premiowy w wysokości do 200 zł brutto
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • profesjonalne podejście Pracodawcy do Pracowników
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.