Agencja Zatrudnienia KS Service

Szlifierz

Miejsce pracy: Goleniów

OBOWIĄZKI

  • projektowanie kształtów drewna podlegających obróbce
  • proste prace szlifierskie z użyciem specjalistycznych maszyn
  • kontrola jakości wyprodukowanych artykułów
  • polerowanie powierzchni meblowych

WYMAGANIA

  • dyspozycyjność w godzinach 8:00 - 16:00
  • zaangażowanie w powierzane zadania
  • sumienność oraz chęć do pracy
  • doświadczenie w pracy w przemyśle drzewnym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • stawkę podstawową do 13 zł brutto
  • premię uznaniową do 200 zł brutto
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.