Agencja Zatrudnienia KS Service

Szlifierz

Miejsce pracy: Goleniów

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będą prace związane z profesjonalną obróbką drewna wykorzystywanego w produkcji najwyższej jakości mebli. Będziesz odpowiedzialny/-na za precyzyjne szlifowanie wyrobów przy użyciu specjalistycznych szlifierek, a także do uzyskania odpowiednich wymiarów i subtelnych kształtów. Pracę będziesz kończyć polerowaniem.

WYMAGANIA

Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to chęć do pracy i zaangażowanie. Nauczymy Cię pracy na powierzonym stanowisku. Dodatkowym atutem będą zdolności manualne oraz zmysł estetyczny. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych, bez względu na dotychczasowe doświadczenie, wiek i płeć.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Przeszkolimy Cię w zakresie powierzanych obowiązków. Twoje wynagrodzenie składać się będzie ze stawki podstawowej do 13 zł brutto oraz premii do 200 zł brutto.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy