Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją elementów ze stali nierdzewnej, poszukujemy osób na stanowiska: Szlifierz

Szlifierz

Nr ref.: 38889
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdynia

Zakres obowiązków:

Uczestniczenie w produkcji elementów ze stali nierdzewnej, spawanie oraz operowanie narzędziami ślusarskimi.

Oczekiwania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość przyrządów szlifierskich,
- mile widziane wykształcenie techniczne bądź zawodowe,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III-zmianowym,
- zdolności manualne,
- sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w grupie.

Oferta:

- Umowę o pracę tymczasową,
- stałe wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia premii + możliwość wypracowywania nadgodzin,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne dodatki socjalne.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)