Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o. poszukuje szlifierzy chętnych do wyjazdu na kontrakt do Niemiec.

Zakres obowiązków:

Szlifowanie/ polerowanie elementów z różnych rodzajów stali: Stal nierdzewna, zwykła, miedź itp. Pracuje się szlifierkach walcowych, taśmowych, stołowych itp. w zależności od rodzaju zlecenia. Praca w systemie jednozmianowym- pierwsza zmiana.

W zamian za wysoki profesjonalizm gwarantujemy:

  • Stałą pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Darmowe przejazdy do Polski/Niemiec
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Dużą liczbę nadgodzin

Kandydaci spełniający wymagania, proszeni są o przesłanie CV.

Wymagania

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość jednego z języków: niemiecki lub angielski.
    Jest to warunek konieczny.
  • doświadczenie min. 2 lata
  • własny samochód aby moc poruszać się na miejscu.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne