SZLIFIERZ - WSCHODNIE NIEMCY

Instarter

Niemcy, zagranica

Instarter

Od: Instarter
Miejsce pracy: Niemcy
Instarter

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Aktualnie dla swojego Klienta (firma produkcyjna we wschodnich Niemczech) poszukujemy kandydata na stanowisko – SZLIFIERZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Szlifowanie i polerowanie elementów aluminiowych zgodnie z instruktażem,

oczyszczanie odlewów wychodzących z produkcji

• Dodatkowe proste prace produkcyjne

 NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

• Umowa o pracę tymczasową na pełen etat (praca długoterminowa)

• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)

• Atrakcyjna stawka godzinowa

• Bezpłatne zakwaterowanie,

• Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

• Możliwa praca w weekendy, dodatkowo wynagradzana

• odzież roboczą

• opiekę niemieckojęzyczną

WYMAGANIA:

• Co najmniej 30dniowy okres ubezpieczenia (wcześniejsze zatrudnienie, Urząd Pracy ewentualnie zgłoszenie do ubezpieczenia jako członek rodziny)

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Dbałość o wysoki poziom prac oraz terminowość wykonywanych zadań

• Punktualność, dokładność i rzetelność

Instarter