Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.
Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych Bombardier Transportation posiada największą ofertę produktową w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie Bombardier ECO4 oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów.

Centrala Bombardier Transportation mieści się w Berlinie, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 60 krajów, a ponad 100 000 pojazdów produkcji Bombardier jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.
Obecnie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

Szlifierz -szpachlarz

Miejsce pracy: 53-609 Wrocław

Zakres obowiązków:

- przygotownaie powierzchni konstrukcji stalowych pod proces lakierowania

- szlifowanie elementów stalowych

Wymagania:

- Doświadczenie w szlifowaniu dużych powierzchni (mile widziane doświadczenie w szlifowaniu konstrukcji stalowych)

- Umiejętność nakładania szpachlówki poliestrowej na dużych powierzchniach, posługując się dużymi szpachelkami metalowymi lub gumowymi

- Umiejętność doboru odpowiednich narzędzi, czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi i maszyn

- Dbałość o jakość produkowanego wyrobu

- Przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych

- Dyscyplina

- Umiejętność pracy w zespole

- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

- Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w kierunku

- Znajomość podstaw rysunku technicznego

Jeśli nasza oferta wzbudziła Pani/ Pana zainteresowanie - zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą poniższego przycisku: